Dzień Otwarty w Gabinecie Kosmetyki Estetycznej & SPA „DeSoderm”

20 października 2015 roku w Gabinecie Kosmetyki Estetycznej & SPA „DeSoderm” został zorganizowany Dzień Otwarty w ramach którego Klientki gabinetu miały okazję zapoznać się z najnowszą marką kosmeceutyków „Neauvia” wprowadzanych właśnie do oferty. Pokaz poprowadziła kosmetolog – reprezentantka  firmy ITP Estetique, oraz ambasadorka marki Neauvia w Polsce – Pani Monika Więcek. Dzięki jej wiedzy, pasji i zaangażowaniu Klientki gabinetu dowiedziały się o zaletach nowej marki, ale także doświadczyły jej dobrodziejstw na własnej skórze czy to w postaci darmowego zabiegu, czy to w postaci kosmetyków – nagród w konkursie wizytówkowym.

Dziękujemy za przybycie przedstawicielkom AWF Biała Podlaska reprezentującym Pracownię Kosmetologii Pielęgnacyjnej i Upiększającej – pani mgr Marcie Leszko, oraz Kierownikowi Pracowni mgr Annie Kulik.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Klientkom za czynny udział w tym wydarzeniu i deklarujemy że  to nie koniec atrakcji związanych z wprowadzaniem nowej marki. Już w przyszłym tygodniu niespodzianka……

Poniżej krótki film z tego wydarzenia.