Manicure japoński

W okresie zimowym wiele osób skarży się na problem kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Jeśli Twoje paznokcie są również matowe, suche i zniszczone, a dłonie mają częsty kontakt z detergentami, albo często nakładasz na paznokcie żel, akryl lub tipsy – oznacza to, potrzebują one odżywienia i regeneracji!
Wyobraź sobie, że same najlepsze składniki tj. krzemionka z morza japońskiego, keratyna, pyłek pszczeli, kolagen, wapń, pantenol oraz witaminy A, C i F są nie tylko nakładane ale i wcierane w Twoje paznokcie. Zadziałają głębiej i mocniej! Czy wiesz już o jakim zabiegu mowa?
Jego korzenie sięgają podstaw naturalnej pielęgnacji wywodzącej się z Japoni. Ta nowatorska technologia pobudza krążenie krwi, poprawiając ukrwienie płytki, wspiera zdrowy wzrost paznokci, zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki, a przy tym odżywia ją i wzmacnia.
Mowa oczywiście o MANICURE JAPOŃSKIM!

Pedicure
Podczas zabiegu, oprócz opracowania płytki paznokciowej, jest energicznie wcierana odżywcza pasta a następnie puder, który spowoduje, że paznokcie będą pięknie lśnić. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę i wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno- tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożony następnie puder powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed zbyt szybkim wypłukaniem ich z płytki. Jednocześnie zabezpieczone są one również przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda, czy detergenty. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Metodę tę wymyśliła i opracowała japońska firma P. Shine. Jest to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie , nadając im rzadko spotykany połysk różowej perły. Warto pamiętać że po wykonaniu tego zabiegu przez około tydzień nie należy malować paznokci lakierem, ani nakładać odżywki. Mogą one zakłócać pracę minerałów w płytce.
Masz pytania? Zadzwoń do nas: 501 546 547