Masaż antycellulitowy

Zabiegi magicPot są to masaże wykorzystujące zintegrowany system trzech technologii: RF + Vacuum + światło LED. Te wyjątkowe masaże pomagają w zwalczaniu miejscowej otyłości, redukują tkankę tłuszczową, działają silnie antycellulitowo, poprawiają napięcie i elastyczność skóry, aktywują metabolizm oraz ujędrniają i kształtują sylwetkę.

Dzięki wykorzystaniu radiofrekfencji RF energia radiowa przenoszona jest w głębokie warstwy skóry, co powoduje wzrost temperatury na poziomie skóry właściwej powodując nadprodukcję kolagenu i kurczenie się włókien kolagenowych, dzięki czemu poprawia się elastyczność i jędrność skóry. Vaccum czyli masaż próżniowy jest to mechaniczne zasysanie fałdu skóry, a zastosowanie systemu rolek powoduje, że fałd skóry jest zasysany, podnoszony i rolowany. Dzięki tak doskonałej kombinacji masaż daje doskonałe efekty w walce z „pomarańczową” skórką i miejscową otyłością. Dodatkowo drenaż limfatyczny stymuluje układ żylny i limfatyczny do wymiany komórkowej i usuwania szkodliwych toksyn zgromadzonych w organizmie. Natomiast światło LED wykazuje bezpośrednie działanie na komórki tłuszczowe zmniejszając ich wielkość, co w rezultacie ma istotny wpływ na modelowanie i kształtowanie sylwetki6.

Zabiegi metodą VRL, wykonane na urządzeniu magicPot są doskonałą propozycją dla osób chcących w krótkim czasie poprawić wygląd swojego ciała – zapraszamy 🙂

Autor artykułu: Dorota Bajkowska magister fizjoterapii