Marzysz o szybkiej i skutecznej odnowie skóry, ale obawiasz się bólu i skomplikowanych procedur?

Mamy coś właśnie dla Ciebie! Zabieg z wykorzystaniem technologii nanopin!

Nanopin to niewielkie, sterylne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, które połączone z odpowiednio dobranymi  preparatami daje szybkie i wyjątkowe efekty: napięcia, nawilżenia i zwiększenia gęstości skóry oraz pomaga wygrać z przebarwieniami.

Jakie preparaty możemy zastosować w terapii?

MESO-AGINGświetny produkt dla każdego kto chce cofnąć czas. Działa przeciwstarzeniowo, poprawia sprężystość i gęstość skóry, wygładza zmarszczki i pobudza kolagen, redukuje przebarwienia. Wspomaga odnowę komórkową i regeneracje skóry. Idealny dla skóry z przyspieszonymi oznakami starzenia. Preparat zawiera: RETINOL (pogrubienie naskórka w całości, scieńczenie warstwy rogowej – przywrócenie proporcji w budowie naskórka, wzrost liczby fibroblastów, zwiększenie produkcji nowych włókien kolagenowych, tworzy się nowy prawidłowy kolagen typu VII – budujący włókna kotwiczące) oraz KWAS MLEKOWY ( wpływa znacząco na syntezę ceramidów w naskórku oraz poprawia proporcje pomiędzy prawidłowo i nieprawidłowo zbudowanymi ceramidami. Zmniejsza grubość warstwy rogowej i normalizuje keratynizację). Należy pamiętać, że latem tracimy najwięcej Retinolu. Dzięki dobrze dobranej terapii Retinolem i terapii domowej z Retinolem, możemy zminimalizować procesy starzenia, które przyspieszają właśnie wtedy gdy słońce grzeje najmocniej.

MESOFACTOR – powoduje spłycenie zmarszczek i wzmacnia naczynia krwionośne. Jeśli zatem chcesz się pozbyć pierwszych oznak starzenia, oraz walczyć z obrzękami i cieniami pod oczami – ten produkt jest właśnie dla Ciebie. W składzie znajdziesz  – KOMÓRKI MACIERZYSTE GARDENII (pobudzają syntezę kolagenu i stymulują produkcję nowych komórek skóry),  KOMÓRKI MACIERZYSTE WĄKROTKI AZJATYCKIEJ (pobudzają fibroblasty w skórze właściwej do produkcji kolagenu i elastyny, tymulują syntezę kwasu hialuronowego, działają antyoksydacyjnie i przyspieszają angiogenezę, czyli rozwój nowych naczyń krwionośnych. Powodują spłycenie zmarszczek, przyspieszenie gojenia się ran oraz wygładzenie blizn. Pobudzają krążenie, działają przeciwobrzękowo i wzmacniają naczynia krwionośne skóry. Mają zbawienne działanie w walce z obrzękami i cieniami pod oczami. Posiadają właściwości antybakteryjne i silnie przeciwzapalne), KOMÓRKI MACIERZYSTE JABŁKA SZWAJCARSKIEGO ( chronią DNA komórkowe i przedłużają żywotność komórek), WYCIĄG Z NASION HIBISKUSA (hamuje impulsy nerwowe do włókien mięśniowych, zmniejsza skurcze komórek mięśniowych, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych, silny przeciwutleniacz o właściwościach łagodzących i zmiękczających naskórek), LINEFACTOR ()utrzymuje zawartość FGF-2(wzrost fibroblastów) zapobiegając naturalnej degradacji FGF-2, pozwalając aby wszystkie inne czynniki dłużej mogły odbudowywać kolagen w skórze.

MESOLIGHT – preparat dedykowany dla skóry z zaburzeniami produkcji melaniny. Działa na obszary z przebarwieniami i bliznami. Zapobiega uszkodzeniom spowodowanym promieniowaniem UV i hiperpigmentacji. Działanie rozjaśniające uzyskane zostało dzięki formule łączącej kilka rodzajów kwasów. W skład preparatu wchodzą bowiem: ALFA ARBUTYNA ( hamuje syntezę melaniny przez redukcję aktywności enzymu tyrozynazy. Jest również naturalnym filtrem UVA i UVB), KWAS FERULOWY (chroni komórki skóry przed działaniem promieniowania słonecznego UV,  absorbując część jego promieniowania, oraz wspomaga walkę z przebarwieniami skóry, zarówno pigmentacyjnymi, jak i potrądzikowymi),  KWAS AZELAINOWY ( inhibitor tyrozynazy, hamuje syntezę melaniny co jest wyjątkowo przydatne u osób z trądzikiem pospolitym, trądzikiem różowatym i przebarwieniami), KWAS KOJOWY ( hamuje aktywność oraz syntezę tyrozynazy -uczestniczy w wielu etapach tworzenia melaniny, wyjątkowo skutecznie rozjaśnia istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych).

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do Gabinetu Kosmetyki Estetycznej ART SPA „Desoderm”

Share This Story!

No Comment

Comments are closed.

desoderm.pl