Neauvia – spersonalizowana terapia dla Twojej skóry

Lato to idealny odpoczynek,ale … nie dla Twojej skóry!

Niestety zarówno słońce, jak i słona morska woda sprawiają że po wakacjach potrzebujesz profesjonalnej pomocy. Polecamy niezwykle skuteczny system łączenia aktywnych składników pozwalający na stworzeniu indywidualnego produktu dla każdego pacjenta.

NEAUVIA COSMECEUTICALS to linia bardzo selektywnych produktów skierowanych do użytku lekarzy i kosmetologów.  Kosmeceutyki NEAUVIA są tak przygotowane aby ich stosowanie było sterylne, aseptyczne i higieniczne. Dodatkowo pozwalają na tworzenie indywidualnych wysokospersonalizowanych terapii zabiegowych dla każdego pacjenta z osobna. Są to produkty profesjonalne o wysokich stężeniach i bogatych składach opartych o silnie skondensowane składniki aktywne. Mechanizm ich działania i szczególna innowacyjność oparta jest o specjalnie przygotowaną recepturę pozwalającą na przenikanie składników aktywnych w głąb naskórka. Zawartość nanonośników w postaci liposomów pomaga na lepszą penetracje surowców biologicznie czynnych nawet do warstwy kolczystej naskórka.

INNOWACYJNY SYSTEM POZWALAJĄCY STWORZYĆ SPERSONALIZOWANĄ TERAPIĘ

NEAUVIA PEEL to niezwykle skuteczny system łączenia aktywnych składników pozwalający na stworzeniu indywidualnego produktu dla każdego pacjenta. System składa się ze specjalnie skomponowanej bazy NEAUVIA GEL , którą bezpośrednio przed zabiegiem kosmetolog łączy ze składnikami dobranymi na podstawie diagnozy skóry.

NEAUVIA BASE jest podstawą każdego zabiegu natomiast wybór składników aktywnych  jest uzależniony od diagnozy. Składniki te zamknięte są w jednorazowych fiolkach (NEAUVIA VIALS) których zawartość miesza się z bazą. Istnieje 9 rodzajów NEAUVIA VIALS:

NEAUVIA PEEL ACTIVE VIALS

M mieszanka kwasu migdałowego i czynników wzrostu
P mieszanka kwasu pirogronowego i czynników wzrostu
S mieszanka kwasu salicylowego i czynników wzrostu
G mieszanka kwasu glikolowego i czynników wzrostu

NEAUVIA PEEL SYSTEMIC VIALS

VA regenerująca mieszanka retinolu, witaminy C, kwasu liponowego i beta-karotenu
RG wysoka koncentracja przeciwstarzeniowych czynników wzrostu
SN łagodzący mix witaminy C, ekstraktu z jagód i czynników wzrostu
AC antybakteryjne i regulujące wydzielanie sebum składniki do walki z trądzikiem
HP mieszanka rezorcyny, kwasów fitowego i kojowego i arbutyny do walki z hiperpigmentacją

JAK WYGLĄDA ZABIEG Z NEAUVIA PEEL?

Na podstawie stanu skóry i rodzaju cery pacjenta oraz przy pomocy protokołu lekarz lub kosmetolog dobiera odpowiednie składniki i miesza je ze sobą w celu uzyskania końcowego produktu.

W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów w odstępie 14 dni.