Nie gromadź zapasów na zimę

Długie wieczory sprzyjają podjadaniu zakazanych smakołyków, a chłód zmniejsza ochotę na aktywność fizyczną. Nadprogramowe fałdki chowamy pod ciepłymi swetrami i puchowymi kurtkami… ale tej jesieni w Gabinecie Kosmetyki Estetycznej „Desoderm” mówimy stanowczo STOP gromadzeniu zapasów na zimę! I nie chodzi nam o słoiki pełne konfitur, a raczej o nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit i brak zadowolenia ze swojej sylwetki.Przerwij błędne koło i rozpocznij aktywną walkę o piękną wiosnę i lato. Skorzystaj z zabiegów modelujących, antycellulitowych i wyszczuplających. Zgrabna sylwetka i jędrne ciało – to nasz wspólny plan na tegoroczną jesień! Masz odwagę podjąć wyzwanie!?

y-nie-gromadz-zapasow

Powiedzmy sobie szczerze: żeby móc cieszyć się latem wspaniałą figurą, pracę nad nią powinnaś zacząć już teraz, jesienią. Ta pora roku nie stanowi przeszkody do budowania dobrej formy i wbrew pozorom jest świetną okazją do stoczenia walki o smukłe ciało. A zatem:

  • Nie daj się jesieni – ćwicz na dworze! Do kształtowania sylwetki i dobrej aktywnej zabawy wystarczy pobliski park. Ubierz się tak, żeby się nie przegrzać i wyjdź na dynamiczny spacer. Wykorzystaj do ćwiczeń napotkane murki lub stabilną ławkę. Spróbuj wejść na podwyższenie 10-20 razy na każdą nogę, odpocznij chwilę i zrób kolejne dwie serie ćwiczenia. Wysmuklisz w ten sposób uda i popracujesz nad nadaniem ładnego kształtu pośladkom. Następnie oprzyj się rękoma o ławkę (w wersji łatwiejszej o oparcie, a w trudniejszej o siedzenie) i spróbuj zrobić pompki – to nieocenione ćwiczenie rzeźbiące piękne ramiona. Nawet jeśli nie uda Ci się wykonać ich za pierwszym razem – nie poddawaj się. Trening czyni mistrza!
  • Unikanie jedzenia za wszelką cenę sprawi, że poczujesz szaleńczy głód i w końcu się złamiesz – zaczniesz jeść, a potem tyć. Trzymaj apetyt pod kontrolą, unikając długich przerw w jedzeniu.
  • Czy wiesz, że spalanie tkanki tłuszczowej możesz przyspieszyć włączając do diety naturalne „dopalacze” – kofeinę, guaranę, ostrą paprykę i imbir? To samo dotyczy fit pielęgnacji. Rozgrzewające skórę składniki aktywne zawarte w kosmetykach (np Thermo Active Gel) usuną cellulit i przyspieszą żmudny proces odchudzania. Spróbujesz?
  • Modelowanie sylwetki za pomocą specjalistycznej aparatury to oprócz ćwiczeń, diety i odpowiednich kosmetyków kolejny krok do zgrabnej sylwetki. Zapraszamy na sesje wyszczuplające, antycellulitowe i drenujące. Twoje ciało po serii zabiegów będzie smukłe i gładkie.