Przygotuj się do lata zimą!

W okresie jesienno-zimowym większość czasu spędzamy w domu. Długie wieczory zachęcają do seansów filmowych i wieczorów książkowych, w towarzystwie…… uzależniających przekąsek. Zmniejszona aktywność fizyczna i sięganie po ulubione smakołyki, skutkują odkładaniem się adipocytów, dodatkowymi kilogramami oraz cellulitem, które w sezonie letnim mogą przerodzić się w kompleksy.

Siłownia nie jest miejscem, gdzie wszyscy czują się dobrze. W ramach zastępstwa zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty zabiegów na ciało w naszym gabinecie. Zabiegi te nie wymagają wysiłku, a także wykonywane są w zamkniętym gabinecie, gdzie stawiamy na ciszę i prywatność. Do aparaturowego modelowania sylwetki proponujemy Państwu:

Falę akustyczną, która pomoże w walce z cellulitem, wygładzi nierówności na skórze oraz zapewni poprawę napięcia skóry i przyśpieszenie metabolizmu, a dzięki działaniu fali uderzeniowej skutecznie rozbije tkankę tłuszczową.

Magic Slim, który za pomocą technologii fali radiowej, światła LED oraz vaccum redukuje zbędne centymetry, poprawia jędrność skóry, a także upora się z zastojami limfatycznymi. Ponadto usuwa zalegające adipocyty, pozwalając pozbyć się zbędnych kilogramów. Zabieg ten polecany jest także do ujędrnienia powłok brzusznych po ciąży.

Zapraszamy 🙂

Zespół „Desoderm”