Yonelle – nowa marka kosmetyków w Gabinecie Kosmetyki Estetycznej „Desoderm”

YONELLE

Wyjątkowa, luksusowa marka kosmetyczna założona w 2013 roku.

Wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe.

ZAŁOŻYCIELKI WIZJONERKI I AUTORYTETY W BRANŻY KOSMETYCZNEJ

Jolanta Zwolińska. Biolog. W branży beauty od ponad 30 lat. Kreatorka marek wielokrotnie nagradzanych za jakość i nowatorstwo kosmetyków. Autorytet – laureatka licznych nagród w dziedzinie kosmetologii i biznesu.

dr n. chem. Małgorzata Chełkowska. Kosmetolog. Od 15 lat zajmuje się tworzeniem kosmetyków. Naukowiec i wykładowca akademicki. Autorka rozprawy doktorskiej na temat przenikania składników aktywnych przez skórę.

KONCEPCJA MARKI SKIN PENETRATION REVOLUTION™ Pokonanie bariery naskórka i poprawa wnikania składników aktywnych w skórę w celu zwiększenia skuteczności kosmetyków to NAJWIĘKSZE WYZWANIE KOSMETOLOGII XXI WIEKU I PRIORYTET MARKI YONELLE. NANODYSKI™ – WYNALAZEK Technologia zapoczątkowana w farmacji. Rewolucyjne nośniki wypełnione substancjami aktywnymi. Mają postać płaskich krążków o grubości 10-40 nm, które mogą przenikać aż do 14. warstwy komórek naskórka.

NIE SZTUKĄ JEST ZASTOSOWAĆ W KOSMETYKACH WSZYSTKIE NAJNOWSZE AKTYWNE SKŁADNIKI PRZECIWZMARSZCZKOWE. SZTUKĄ JEST SPRAWIĆ, BY PRZEBIŁY SIĘ ONE PRZEZ BARIERĘ NASKÓRKA, KTÓRA NA OGÓŁ JEST NIE DO POKONANIA. WTEDY MOGĄ SKUTECZNIE DZIAŁAĆ. TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE KOSMETOLOGII XXI WIEKU

I PRIORYTET MARKI YONELLE”. – Jolanta Zwolińska, Małgorzata Chełkowska

YONELLE tworzy:

  • kosmetyki infuzyjne z technologią Nanodysków™

  • profesjonalne zabiegi kosmetyczne twarzy z efektem medestetycznym

  • luksusową pielęgnację ciała w atmosferze „wellbeing”

KOSMETYKI INFUZYJNE Z TECHNOLOGIĄ NANODYSKÓW™ Tworzone zgodnie z koncepcją SKIN PENETRATION REVOLUTION™.  Dzięki NANODYSKOM™, rewolucyjnym nośnikom oraz innym zastosowanym technologiom pozwalają wnikać składnikom aktywnym aż do 14. warstwy komórek naskórka. Zastosowanie NANODYSKÓW™ to przełomowy sposób wspomagania wnikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

LUKSUSOWE ZABIEGI KOSMETYCZNE TWARZY Z EFEKTEM MEDESTETYCZNYM

Profesjonalna pielęgnacja każdego rodzaju skóry w każdym wieku. Zabiegi są oparte na najwyższej klasy, dermozgodnych kosmeceutykach, zawierających terapeutyczne stężenia składników aktywnych. To idealna, nieinwazyjna alternatywa dla procedur medycznych. Urozmaicona i wieloetapowa pielęgnacja dostarcza niezwykłych doznań relaksujących, poczucia komfortu i ukojenia w czasie autorskich, królewskich masaży twarzy, szyi i karku.

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA CIAŁA W ATMOSFERZE „WELLBEING”

Luksusowe zabiegi łączą doskonałą skuteczność z przyjemnością odczuwania. Holistycznie oddziałują na ciało, zmysły i emocje poprzez aksamitne konsystencje, otulające zapachy i autorskie masaże.

Marka YONELLE jest laureatką ponad 30 prestiżowych nagród przyznanych na przestrzeni 4 lat przez ekspertów i autorytety branży kosmetycznej.

www.yonelle.pll