Zabiegi aparaturowe w kosmetologii jako alternatywa dla chirurgii plastycznej – zabieg Protege.

XXI wiek to czas kultu młodości i nieskazitelnego wyglądu. Niestety z wiekiem nasze rysy się zmieniają. Z powodu osłabienia sieci włókien twarz traci objętość, a skóra młodzieńczą gładkość i elastyczność. Zaczynają pojawiać się zmarszczki i linie, które bez odpowiedniej pielęgnacji z czasem zmieniają się w bruzdy. Kontur twarzy pod wpływem sił grawitacji i czasu opada. Zmiany zniekształcające owal twarzy dotyczą okolicy kości policzkowych, policzków, fałdów nosowo-wargowych, kącików ust, okolic żuchwy i podbródka. Na szczęście przywracanie im dawnej objętości jest już dzisiaj możliwe, a co najważniejsze nie wymaga ingerencji chirurga plastyka.

Przedstawiamy Państwu dzisiaj jedną z metod liftingu twarzy bez użycia skalpela – zabieg aparatem Protege. Ta nowoczesna metoda przeznaczona do nieinwazyjnego odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu bezoperacyjnie odtwarza napięcie skóry twarzy poprawiając jej grubość. Wykorzystując zaawansowane połączenie technologii prądów wysokiej częstotliwości zapewnia szybką i długotrwałą redukcję zmarszczek, poprawę owalu twarzy oraz odbudowę włókien kolagenowych bez konieczności rekonwalescencji po zabiegu. W przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych nie wiąże się z bólem dla pacjenta ani koniecznością gojenia ran pozabiegowych.

Wśród potwierdzonych naukowo efektów również znajdują się :

– odmładzanie skóry

– likwidacja zmarszczek

– lifting skóry

– poprawa jej jakości

– znaczne uniesienie konturu twarzy

– odbudowa kolagenu

Aplikace
Aplikace

Dzięki zabiegom aparatem Protege uzyskujemy wyraźne , długotrwałe odmłodzenie i ujędrnienie skóry twarzy, szyi oraz dekoltu , poprawę owalu twarzy. Polecamy jest wszystkim , którzy chcą szybko uzyskać zadowalający efekt bez wyłączenia z życia codziennego.

Zabieg jest bezbolesny, pacjent odczuwa jedynie przyjemne ciepło. Można go wykonać w okolicy oka, polecany jest zatem w celu redukcji tzw. kurzych łapek.