Zabiegi na dłonie

Rytuał SPA z masażem świecą – 79 zł

Bezpieczna i higieniczna regeneracja dłoni. Głęboko regenerujący rytuał SPA na dłonie z wykorzystaniem masażu świecą pobudza zmysły i głęboko odpręża. Płomień rozpuszcza świecę do formy gładkiego oleju, który zostaje wykorzystany do niezwykłego masażu, w trakcie którego relaksujący dotyk otuli skórę zapachem. Aromaterapeutyczny zapach świecy i ciepło wosku koją zmysły i odprężają. Zabieg składa się z pobudzającego skórę peelingu, następnie wykonywany jest niezwykle regenerujący i relaksujący masaż z użyciem świecy. W trakcie zabiegu możemy dodatkowo wykonać manicure biologiczny dla pełniejszego efektu. Dłonie po naszym rytuale spa są niezwykle miękkie i gładkie, skóra cudownie zregenerowana, a blask świecy pomaga wyciszyć umysł. Klientka sama decyduje również w kwestii wyboru zapachu świecy, która zostanie użyta w trakcie masażu – kawa z czekoladą, białe kwiaty, zielona herbata.
Zabieg przywraca dłoniom miękkość i delikatność oraz łagodzi podrażnienia powstałe na skutek przesuszenia naskórka.

Zabieg parafinowy na dłonie – 79 zł

Usunięcie martwego naskórka podczas masażu wykonywanego cukrowym peelingiem, który dzięki zawartości drogocennych olejów z pestek słonecznika, annato oraz Masła Shea sprawia, że skóra dłoni jest intensywnie zregenerowana oraz elastyczna. Dodatkowo masaż wykonany przy użyciu peelingu stymuluje krążenie, wygładza dłonie oraz przygotowuje je do dalszych etapów pielęgnacyjnych.

Nałożenie odpowiedniego do problemu kosmetycznego preparatu oraz wykonanie kąpieli parafinowej, która stworzy rodzaj okluzji, dzięki czemu składniki aktywne zawarte w preparacie pielęgnacyjnym łatwiej będą migrowały w głębsze warstwy naskórka.

Efekty po zabiegu: wygładzenie i zregenerowanie dłoni, odżywienie, intensywne nawilżenie skóry, rozjaśnienie przebarwień, poprawa krążenia oraz dotlenienia tkanek.

Odmłodzenie dłoni falą radiową – 90 zł

Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie peelingu, który delikatnie złuszczy martwy naskórek powodując, że dłonie będą gładkie i delikatne. Następnie nakładamy na dłonie specjalny, odżywczy żel który wspomaga zabieg odmładzający wykonywany przy pomocy urządzenia emitującego fale radiowe, których działanie polega na termicznej stymulacji włókien kolagenowych do powrotu do ich pierwotnej formy, a także aktywacji fitoblastrów do produkcji kolagenu dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta, a zmarszczki wygładzone.

Efekty po zabiegu: nawilżenie i odżywienie skóry – redukcja zmarszczek – nadanie dłoniom młodszego wyglądu.

Geneo dłonie (jako dodatek do innej partii ciała) - 90 zł

Zabieg jest bezpieczny (jednorazowe, sterylne kapsułki), oraz odpowiedni do każdego rodzaju cery i karnacji skóry. W zależności od potrzeb skóry i pożądanych efektów pacjent ma do wyboru 2 formuły pracy:

1. NeoRevive – odmłodzenie, ujędrnienie, poprawa gęstości skóry skóry, redukcja zmarszczek

2. NeoBright – rozjaśnienie, nawilżenie, odżywienie skóry, dotlenienie, wyrównanie kolorytu, poprawa gęstości

Protege dłonie (jako dodatek do innej partii ciała) - 90 zł

Protégé to rewolucyjne urządzenie wykorzystywane w medycynie estetycznej, którego działanie opiera się na zastosowaniu dwóch technologii: prądu wysokiej częstotliwości, a także ultradźwięków w celu nieoperacyjnego i  bezpiecznego odmłodzenia skóry.

Fotoodmładzanie IPL dłonie - 120 zł

Zabieg minimalizuje efekty starzenia się skóry, redukuje nadmierną pigmentację, przebarwienia i zaczerwienienia oraz stymuluje produkcję kolagenu, która wzrasta nawet o 90%. W efekcie poprawia się napięcie i koloryt skóry a zmarszczki ulegają redukcji.