Zabiegi na stopy

Pedicure klasyczny - od 90 zł

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący kąpiel stóp, skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubiałego naskórka z podeszwy wraz regenerującym peelingiem stóp i nałożeniem kremu regenerującego.

Pedicure z malowaniem kolor - od 109 zł

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący kąpiel stóp, skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubiałego naskórka z podeszwy wraz regenerującym peelingiem stóp. Zabieg zakończony jest polakierowaniem paznokci lakierem tradycyjnym.

Pedicure częściowy (opracowanie paznokci z malowaniem) – 79 zł

Pedicure częściowy to zabieg na stopy, którego celem jest oczyszczenie i opracowanie paznokci za pomocą frezarki, oraz nałożeniem na paznokcie wybranego lakieru. Do wykonania pedicure stosujemy wyłącznie narzędzia sterylizowane w autoklawie i jednorazowe pilniki i polerki

Pedicure hybrydowy - od 109 zł

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubiałego naskórka. Zabieg zakończony jest polakierowaniem paznokci lakierem hybrydowym.

Luksusowy zabieg parafinowy na stopy – 99 zł

Pierwszym etapem zabiegu jest kąpiel stóp. Następnym – usunięcie martwego naskórka podczas masażu wykonywanego cukrowym peelingiem, który dzięki zawartości drogocennych olejów sprawia , że skóra stóp jest intensywnie zregenerowana oraz elastyczna. Masaż wykonany przy użyciu peelingu stymuluje krążenie, wygładza stopy oraz przygotowuje je do dalszych etapów pielęgnacyjnych.

Kolejny etap to nałożenie odpowiedniego do problemu kosmetycznego serum, maski, kremu lub ampułki oraz wykonanie kąpieli parafinowej, która stworzy rodzaj okluzji, dzięki czemu składniki aktywne zawarte w preparacie pielęgnacyjnym łatwiej będą migrowały w głębsze warstwy naskórka.

Ostatni etap to nałożenie dodatkowego kompresu okluzyjnego, oraz umieszczenie stóp w specjalnych skarpetach które zatrzymując ciepło wspomagają dobroczynne działanie substancji czynnych zawartych w używanych do zabiegu preparatach

Efekty po zabiegu: wygładzenie i zregenerowanie skóry stóp, odżywienie, intensywne nawilżenie skóry, rozjaśnienie przebarwień, poprawa krążenia oraz dotlenienia tkanek.

Wygładzająco – regenerujący zabieg na stopy – 79 zł

Kompleksowa pielęgnacja stóp. Zabieg ma działanie odżywcze, wygładzające, kojące i relaksujące.

Szczególnie polecamy:

* w przypadku szorstkiej i suchej skóry stóp

Przebieg zabiegu: Peeling stóp żelowym preparatem na bazie kwasów owocowych pochodzących z ekstraktów z jabłka i owoców cytrusowych które efektywnie złuszczają warstwę rogową naskórka, odnawiają skórę, oraz ułatwiają przenikanie substancji aktywnych z preparatów nakładanych w kolejnych etapach zabiegu+ aplikacja kremu regenerującego + maska w formie skarpetek nasączanych składnikami aktywnymi tj wieloskładnikowy ekstrakt roślinny, mocznik 3%, masło shea, olejek makadamia, witaminy A,E,B i F, alantolina, panthenol + trzymanie w ciepłym okładzie przez 20 minut + masaż stóp

Zabieg przynosi natychmiastową ulgę szorstkiej, suchej skórze, intensywnie i długotrwale nawilża i wygładza, zmiękcza skórę i uzupełnia niedobory lipidów.