Gabinet Trychologii i Kosmetologii Estetycznej „Desoderm” to miejsce stworzone z miłości do piękna. W wystroju gabinetu ważne miejsce odgrywa sztuka. Eksponowane obrazy nie tylko zdobią wnętrza, ale także aktywnie wpływają na samopoczucie osób decydujących się na skorzystanie z usług proponowanych przez „Desoderm”. Proponujemy Państwu konsultacje i zabiegi z zakresu trychologii (terapia łysień i problemów owłosionej skóry głowy), kosmetologii (zabiegi aparaturowe na twarz i ciało), oraz SPA (masaże, rytuały SPA). 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, który gwarantuje oczekiwane efekty, oraz bezpieczeństwo w czasie zabiegów. Gwarancję bezpieczeństwa i jakości zapewniają BTL Polska i ITP S.A. – specjalizujący się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej. Zabiegi wykonywane są na wszystkich partiach twarzy i ciała, oraz owłosionej skórze głowy. Udostępniamy Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnej diagnostyki skóry twarzy i głowy, korzystając z aparatów firmy Aram Huvis- światowego lidera w produkcji urządzeń do diagnozy skóry i włosów. Sprzęt najnowszej generacji, oraz najwyższa jakość preparatów jest gwarancją spełnienia oczekiwań naszych Klientów. Nasi specjaliści – trycholodzy, kosmetolodzy i fizjoterapeuci pracują na ekskluzywnych markach kosmetycznych i trychologicznych, takich jak: Dr Grandel, Dr Eris, Neauvia, K-surgery, Yonelle, Vagheggi, Tricoart, Nubea, Mediceuticals, Alcantara.

Udostępniamy Państwu niezwykłe miejsce w którym sztuka przeplata się z terapią, a terapia ze sztuką. Bogata oferta zabiegów, dzięki którym odprężysz się i odzyskasz równowagę fizyczną i psychiczną i stała ekspozycja obrazów – to nasza recepta na efektywny relaks. Mamy wielką nadzieję na to, że proponowane połączenie pozwoli osiągnąć Państwu stan wyciszenia, rozluźnienia i wewnętrznego spokoju, przy jednoczesnym, spektakularnym efekcie tarapeutycznym.

Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla Państwa – serdecznie zapraszamy!

Nasz Zespół

bg_image

Aleksandra
KOSMETOLOG / MASAŻYSTKA

Dorota
Specjalista trycholog KOSMETOLOG

Patrycja
KOSMETOLOG / PODOLOG

Agata
MASAŻYSTKA / FIZJOTERAPEUTKA