Gabinet Kosmetyki Estetycznej ART SPA „Desoderm” to miejsce wyjątkowe, stworzone z miłości do piękna. Jest realizacją marzeń, oraz pasji właścicielki Doroty Sobolewskiej. Gabinet łączy w sobie możliwość zadbania o ciało i ukojenie duszy, dzięki czemu proponowane przez nas zabiegi są niezwykle skuteczne. W wystroju salonu ważne miejsce odgrywa sztuka. Eksponowane w gabinecie obrazy Sylwii Kalinowskiej nie tylko zdobią wnętrza, ale także aktywnie wpływają na samopoczucie osób decydujących się na skorzystanie z usług proponowanych przez „DeSoderm”. 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, który gwarantuje oczekiwane efekty oraz bezpieczeństwo w czasie zabiegów. Zabiegi wykonywane są na wszystkich partiach ciała, uzyskując w zależności od potrzeb skóry odmłodzenie, regenerację, rewitalizację, wypełnienie zmarszczek, jędrność i poprawę gęstości skóry. Sprzęt najnowszej generacji, oraz najwyższa jakość preparatów jest gwarancją spełnienia oczekiwań naszych Klientów. Nasi kosmetolodzy i masażyści pracują na ekskluzywnych markach kosmetycznych, takich jak: Dr Grandel, Yasumi, Neauvia, K-surgery, Yonelle, SNS, LART.

Udostępniamy Państwu niezwykłe miejsce w którym sztuka przeplata się z terapią, a terapia ze sztuką. Bogata oferta zabiegów SPA, dzięki którym odprężysz się i odzyskasz równowagę fizyczną i psychiczną i stała ekspozycja obrazów Sylwii Kalinowskiej  – to nasza recepta na efektywny relaks. Mamy wielką nadzieję na to, że proponowane połączenie pozwoli osiągnąć Państwu stan wyciszenia, radości, rozluźnienia, wewnętrznego spokoju, a przez to wyzwolenia energii życiowej.

Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla Państwa – serdecznie zapraszamy!

Nasz Zespół

anita
KOSMETOLOG

Dorota
KOSMETOLOG

Patrycja
KOSMETOLOG / PODOLOG

Agata
MASAŻYSTKA / FIZJOTERAPEUTKA