Dłonie – nasza wizytówka

Zadbane dłonie i wypielęgnowane paznokcie są naszą wizytówką i obecnie dotyczy to nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Z kosmetycznego punktu widzenia – jest to jedna z części ciała najbardziej narażonych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak detergenty, chlorowana woda, mróz, promieniowanie UV oraz wiatr. Zimą niskie temperatury wysuszają skórę rąk sprawiając, że jest szorstka i nieprzyjemna w dotyku, a dłonie pozbawione naturalnej bariery ochronnej szybciej się starzeją.

Poniżej znajdziesz informacje o profesjonalnych zabiegach oferowanych przez dobre gabinety kosmetyczne, które sprawią że dłonie staną się Twoim największym atutem.

hand nice

Fotoodmładzanie IPLzabieg odmładzająco – ujędrniający. Minimalizuje efekty starzenia się skóry, redukuje nadmierną pigmentację, przebarwienia i zaczerwienienia oraz stymuluje produkcję kolagenu, która wzrasta nawet o 90%. W efekcie oprócz poprawy kondycji skóry dłoni, jej odmłodzenia i rewitalizacji, wyrównany zostanie również jej koloryt, a przebarwienia stają się mniej widoczne.

Kwasy – bardzo efektywny zabieg chemicznego złuszczania naskórka i stymulowanie skóry do samoregeneracji. Kwasy usuwają martwy naskórek, oraz pobudzają skórę do odnowy. Redukują przebarwienia, działają nawilżająco i poprawiają kondycję skóry. Zabieg można wykonać jednorazowo, lub dla optymalnego efektu – w serii.

Fala radiowa RF – podczas zabiegu energia fal radiowych zamieniana jest w ciepło. Tkanka podskórna podgrzewana jest miejscowo do ponad 40˚C, dzięki czemu zwiększa się ukrwienie, a komórki są lepiej odżywione. W ten sposób fibroblasty (komórki tkanki łącznej) zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, co z kolei zwiększają jędrność, elastyczność i gładkość skóry. Fala radiowa nie bez powodu nazywana jest liftingiem bez skalpela. Efekt zagęszczenia skóry, poprawy jej kondycji, redukcji zmarszczek oraz odżywienia jest na tyle spektakularny, że z zabiegu chętnie korzystają największe hollywoodzkie gwiazdy!

Zabiegi parafinowe na dłonie polecane są głównie osobom, których skóra dłoni jest zbyt sucha. Celem jest odmłodzenie oraz nawilżenie skóry dłoni. Zaletą zabiegów parafinowych jest to, że oprócz leczenia działają one także relaksująco oraz odprężająco. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczą różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt utrzymuje się przez kilka dni.

Potrzebujesz profesjonalnego zabiegu na dłonie? Zadzwoń 501 546 547, lub odwiedź nas – Gabinet Kosmetyki Estetycznej ART SPA „Desoderm” Biała Podlaska, ul. Sapieżyńska 2 lokal 11

www.desoderm.pl