Stylizacja męskich brwi

Z biegiem lat zmieniły się kanony piękna i to zarówno te kobiece jak i męskie.  Coraz bardziej skłaniamy się ku rozwiązaniom, które mają podkreślić naturalną urodę, a nie ją przerysować. Ta zasada mocno dotyczy męskiej pielęgnacji w tym stylizacji brwi. Krzaczaste, grube, zrośnięte brwi wyglądają nieestetycznie, a wystarczy naprawdę niewiele pracy by znacząco poprawić wygląd i dodać twarzy uroku. Zwykle usunięcie kilku zbędnych włosków sprawia, że oczy są bardziej wyraźne, a cała twarz wygląda korzystniej.

To na co należy zwrócić uwagę to zachowanie rozsądku w ilości usuwanych włosków. Męskie łuki brwiowe powinny zachować swoją naturalną linię. Nie zmieniamy ich kształtu, nie depilujemy nadmiernie, ostre i wyraźne linie brwi będą wyglądały sztucznie.  Zbyt zarośnięte, bujne i połączone ze sobą brwi również sprawiają, że twarz traci swój charakter i podkreśla to zaniedbanie w tej kwestii. Do depilacji męskich brwi świetnie sprawdzi się zarówno pęseta jak i wosk, dodatkowo warto zbyt długie włoski delikatnie i w miarę naturalnie przyciąć.

Drodzy panowie jeżeli nie macie zbyt dużego doświadczenia w tej kwestii warto oddać się w nasze ręce. Przy pierwszej wizycie nadamy brwiom pożądany kształt, o który łatwiej będzie później zadbać i utrzymać. Zapraszamy do „Desoderm”!