Zabiegi z witaminą C – Twoja skóra je pokocha

Jesień miesza się już z pierwszymi powiewami zimy. Chłodne dni, pierwsze opady śniegu, zmiana temperatur, mniejsza ilość słońca, czy jesienne wiatry nie tylko pogarszają nasze samopoczucie, ale też sprawiają że skóra staje się przesuszona, zmęczona, szara i matowa. Pojawiają się też na niej mniejsze lub większe przebarwienia, rumień, czy drobne zmarszczki.

Jak sobie radzić z jesienną „depresją” skóry? Rozwiązanie niosą nam zabiegi z zastosowaniem witaminy C, która cudownie rozjaśnia i rozświetla cerę nadając jej zdrowy koloryt, wpływa łagodząco na stres oksydacyjny, stymuluję syntezę kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Zabiegi wykorzystujące działanie witaminy C pozwalają nam pożegnać zmęczoną, zszarzałą skórę, wspaniale uszczelniają ściany drobnych naczyń krwionośnych, które po długiej ekspozycji na słońce latem również mogą być podrażnione. Wpłynie też kojąco na zmiany zapalne i spłycenie zmarszczek mimicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele intensywnie działających zabiegów z witaminą C po których skóra odżyje nowym blaskiem. W zależności od potrzeb skóry mogą one być wzbogacone peelingami chemicznymi, silnie działającymi ampułkami z infuzyjną witaminą c, czy też mezoterapią mikroigłową.

Jakich efektów możemy się spodziewać? Cera po zabiegach jest znacząco wygładzona, oczyszczona, efekt rozświetlenia robi wrażenie wizualnej poprawy stanu skóry i faktycznie ma to miejsce, a pozytywne skutki zabiegu będziemy obserwować przez dłuższy czas. Dodatkowo użyta do zabiegu maska zadziała intensywnie nawilżająco i balansująco co tylko dopieszcza skórę.

Więcej zabiegów z naszej oferty znajdziesz na desoderm.pl

Zapraszamy na konsultację, gdzie nasz profesjonalny zespół dobierze najlepszy zabieg dla Twojej skóry 🙂