Laminowanie brwi

Nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich brwi? Włoski są niesforne, lub rosną nieregularnie? Wypróbuj zabieg, który zachwycił wiele zwolenniczek naturalnego wyglądu oprawy oka. Mowa o laminowaniu brwi.

Czym jest i w jakim celu się go stosuje? Zabieg pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków.  Zastosowany zostaje wyjątkowy preparat bogaty w substancje odżywcze w tym przede wszystkim olejek keratynowy oraz oleje roślinne, który działa odbudowująco i wypełniająco na często cienkie, delikatne i słabo widoczne włoski górnej oprawy oka, ale będzie też świetnym rozwiązaniem dla grubych i niesfornych brwi, którym trudno nadać właściwy kształt. Brwi poddane zabiegowi stają się bardziej widoczne na tle twarzy, mają regularny kształt, a włoski w linii łuku brwiowego są odpowiednio ukierunkowane i okiełznane.

Laminowanie brwi to zabieg nie tylko upiększający ale także silnie odżywczy, ponieważ włoski w trakcie laminowania są nasycane keratyną. W efekcie stają się one grubsze, gęstsze i lśniące.

Zabieg polecamy wszystkim, którzy marzą o idealnych brwiach, zarówno Paniom, jak i Panom